Bujtina

Bujtina Mera

Bujtina Mera
Nje Bujtine e qete dhe e ngrohte. E rrethuar me nje pamje fantastike dhe me nje natyre te dashur, kjo bujtine eshte vendi i perkryer per te ndare me miqte nje dreke ose darke te te shijshme, ose me te dashurit tuaj nje fundjave ndryshe duke qendruar ne dhomat tona.
Vendndodhja:  Rruga e Petreles _Tirana, Albania 1001
Facebook:   https://www.facebook.com/bujtinamerapetrele/
Kontakt:  069 554 0791

Image may contain: one or more people, tree, sky, plant, house, outdoor and nature Image may contain: one or more people, people standing and indoor
Image may contain: table and foodImage may contain: table and indoorNo photo description available.

Shkruaj një përgjigjie

Adresa juaj nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë cilësuar *