Bujtina

Guesthouse Villa Gurra

Guesthouse Villa Gurra

Ne ju ofrojme sherbime per t'jua bere pushimet tuaja te paharruara. tek ne mund te gjeni Bar-Restorant - Hotel & shtepi pushimi. Gjithashtu ofrojme guide turistike dhe kamping. 

Per te kontaktuar per rezervime na dergoni mesazh ne emailn tone zyrtar: gurra2482@gmail.com Ju mirepresim! www.guesthouse villa gurra

Nisja vazhdon nga qyteti i Shkodres ne Rus. Aty ju mund te kerkoni per automjet transporti furgon misnibus per te ardhur ne Theth.

 

Vendndodhja: Theth, Shkodër, Albania

Facebook: https://www.facebook.com/gurrarestoranthotel/

Instagram: https://www.instagram.com/guesthouse_villa_gurra/

Email:   gurra2482@gmail.com

 

No photo description available.

Image may contain: plant, sky, tree, outdoor and nature

Image may contain: plant, flower, mountain, sky, nature and outdoor

Image may contain: 12 people, people sitting, table and outdoor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Shkruaj një përgjigjie

Adresa juaj nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë cilësuar *