Bujtina

Voskopoje "Bujtina Liana"

Voskopoje

 

Bujtina Liana eshte nje aktivitet familjar qe i eshte perkushtuar turizmit te vendit dhe ndodhet rreth 200 m larg qendres se fshatit, afer kishes se Shen Kollit. Dhomat ne bujtine jane me te gjitha kushtet dhe tualetet individuale brenda dhe jane me kapacitete te ndryshme per cifte, familje por ka edhe dhoma me oxhak. Cdo dhome dhe ambient ka TV, wifi, dhe parkim prane bujtines. Ne katin e pare ndodhet dhe lokali i cili shfrytezohet per te konsumuar mengjesin dhe si ambient per te pire dicka. Jashte ndodhet kopshti clodhes dhe argetues me lodra per femijet. Jeni te mirepritur per te kaluar pushimet tek ne! 

Vendndodhja: Shen Kolli - Korçë, Albania 7029

Facebook:https://www.facebook.com/Voskopoje-Bujtina-Liana-890120197987665/

Instagram: https://www.instagram.com/voskopojebujtina/

Kontakt:  069 473 0344

Email:  bujtinaliana@yahoo.com

 

Image may contain: one or more people, people standing, shoes and outdoor

Image may contain: bedroom and indoor

Image may contain: people sitting, table and indoor

Image may contain: people sitting, table, night, fire and indoor

 

 

 

 

 

 

 

 

Shkruaj një përgjigjie

Adresa juaj nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë cilësuar *