Bujtina

Hani I Xheblatit

Hani I Xheblatit

Duke shfaqur një kopsht dhe pamje nga mali, Hani i Xheblatit ndodhet në Berat, 400 m larg Kalasë së Beratit. Ndër objektet e ndryshme të kësaj prone janë një tarracë dhe një sallë pritjeje të përbashkët. Tavolina e turneut është në dispozicion për të ndihmuar mysafirët në planifikimin e ditëve të tyre.

Të gjitha njësitë në shtëpinë e mysafirëve kane nje  TV të sheshtë me kanale satelitore. Me një banjë private me dush, dhomat në Hani i Xheblatit ofrojnë edhe WiFi falas, ndërsa disa dhoma vijnë me pamje nga lumi. Të gjitha dhomat e ftuarve në akomodim përfshijnë ajër të kondicionuar dhe një gardërobë. Ciklizmi është ndër aktivitetet që mysafirët mund të shijojnë afër Hani i Xheblatit. Stafi në pritje mund të ndihmojë mysafirët me çdo pyetje që mund të kenë.

Aeroporti më i afërt është Aeroporti Ndërkombëtar Nënë Tereza në Tiranë, 82 km larg shtëpisë së mysafirëve.

 

Vendndodhja: Rruga Zoi Tola,  Berat, Albania 5001

Facebook: https://www.facebook.com/haniixheblatit/

Instagram: https://www.instagram.com/p/Bv6LEFQgXRi/

Kontakt: 068 201 9457

Email:   haniixheblatit@gmail.com

Image may contain: sky, plant, tree, house and outdoor

No photo description available.

No photo description available.

No photo description available.

No photo description available.

 

 

 

 

 

 

 

 

Shkruaj një përgjigjie

Adresa juaj nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë cilësuar *