Bujtina

Villa Themistokli

Villa Themistokli

E vendosur në Korçë, Villa Themistokli përmban një restorant, bar, kopsht dhe WiFi falas në të gjithë pronën. Dhomat kanë një ballkon.

Në shtëpinë e mysafirëve, çdo dhomë është e pajisur me një oborr  me një pamje nga kopshti. Të gjitha njësitë në Villa Themistokli janë të pajisura me një TV me ekran të sheshtë dhe tharëse flokësh. Akomodimi ofron një tarracë.

 

Vendndodhja: Korcë, Albania

Facebook: https://www.facebook.com/villa.themistokli/

Instagram: https://www.instagram.com/villathemistokli/

Kontakt: 069 944 5029

 

A restaurant or other place to eat at Villa Themistokli

The building in which the guest house is located

A bed or beds in a room at Villa Themistokli

 

 

 

Shkruaj një përgjigjie

Adresa juaj nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë cilësuar *