Agroturizem

Mrizi i Zanave Agroturizëm

Mrizi i Zanave Agroturizëm

Mrizi i Zanave është vendosur në Fishte, Lezhë një vend i bekuar i cili lindi poetin kombëtar të Shqipërisë, Gjergj Fishta. Ky është një biznes agroturizmi që ofron ushqim dhe akomodim.

Rezervimi i kërkuar në: 00 355 692108032

 

Vendndodhja: Mrizi i Zanave, Fishtë, Lezhë, Albania 4505

 Facebook: https://www.facebook.com/MriziIZanaveAgroturizem/

Instagram: https://www.instagram.com/mrizi_i_zanave/

Kontakt: 069 210 8032

Web:  www.mrizizanave.al

Email:   info@mrizizanave.com

 

Image may contain: plant, sky, house and outdoor

Image may contain: 1 person

Image may contain: indoor

Image may contain: one or more people, people sitting, table and indoor

Image may contain: indoor

 

Image may contain: 18 people, people smiling, people standing and outdoor

 

 

Shkruaj një përgjigjie

Adresa juaj nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë cilësuar *