Agroturizem

Agroturizem Devin

Agroturizem Devin

Agroturizmi “Devin” gjendet ne fshati Qerret, Puke. Eshte një biznes tipik familjar i kthyer në Agroturizëmqë rregullisht mirëpret turistët. Aktivitetet këtu përfshijnë çdo gjë nga ture në fermë dhe deri nëkorrje të frutave dhe perimeve. Më e rëndësishmja këtu eshte qe ju keni mundësinë të bëhenivërtet pjesë e aktivitetit te familjes.

Vendndodhja: Qerret, Puke 

Facebook: https://www.facebook.com/devinagroturizem/

Instagram: https://www.instagram.com/agroturizem_devin/

Kontakt: 069 920 3082

Email:   atf.devin@gmail.com

Image may contain: sky and outdoor

Image may contain: indoor

Image may contain: sky, house and outdoor

Image may contain: bedroom and indoor

Image may contain: 1 person, smiling

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Shkruaj një përgjigjie

Adresa juaj nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë cilësuar *