Agroturizem

Agroturizem SHEGA

Agroturizem SHEGA

Ferma Agroturistike "SHEGA" ofron :
Gatime tradicionale te zones dhe produkte bujqesore natyrale per konsum dhe shitje...

Shetitja ne ferme dhe gatimi tradicional jane pjese e rendesishme e kenaqesise se shume turisteve vendas dhe te huaj...

P.S : PER DREKA OSE DARKA SHERBEHET VETEM ME PRONOTIM
Ju mirpresim!

 

Vendndodhja: Dodaj, Muriqan, Shkodër, Albania

Facebook: https://www.facebook.com/agroturizemshega/

Instagram: https://www.instagram.com/agroturizem_shega/

Kontakt: 069 453 1309

Web:  agroturizemshega.simplysite.com

No photo description available.

Image may contain: food and outdoor

Image may contain: 2 people, people smiling, people standing

Image may contain: 4 people, people smiling, people sitting, plant, flower and outdoor

No photo description available.

 

 

 

 

Shkruaj një përgjigjie

Adresa juaj nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë cilësuar *